Sesli Chat Animasyon

Sesli Chat Animasyon

Değerli kullanıcılarımız seslichat sitelerinde sıklıkla kullandığınız gif diğer bir adı animasyonlar eğlencenize farklı boyutlar katmaktadır. Bazı siteler de binlerce animasyon yüklendiğine şahit oluruz. SesliZor ailesi olarak sitemiz de daha çok eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için bir takım değişiklikler, güncellemeler yaptık. Bunlar sırasıyla ilerleyen makalelerimizde paylaşacağım. Bugün kü konumuz Sesli Chat Animasyon nedir?

Hareketli bazende hareketsiz .jpg veya .png uzantılı resimler ile duygularımıza uygun bir şekilde o anki durumumuzu yansıtma amaçlı kullandığımız iconlardır. Sitemiz de binlerce aniamsyon yüklemesi yapılarak sizlere daha çok çeşit animasyon sunduk. Herzaman tüm siteleri düşünen bir yapıyla hareket ettiğimizi hemen hemen herkes bilmektedir. O yüzden sizlere bu yazımda Animasyonları nasıl indirip yükleyeceğinizden bahsedeceğim. Bir sonraki makalemizde animasyonları download edebileceğiniz dosyayı yayınlayacağım. Dosyayı indirdikten sonra panelimize giriş yaparak seslichat animasyonlar kısmından dosyayı toplu bir şekilde yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminden sonra sıralamasınıda ayarladıktan sonra işlem bitiyor.

Sitemiz de sizlere yardımcı olmak için bir çok sesli chat eklentisini sizler için yayınlayacağız. Sitemizi takip ederek yeni güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz.

admin administrator

Bir cevap yazın