Sesli Chat Domainleri

Sesli Chat Domainleri

Sesli Chat sitesi kurarken en öncelik verdiğimiz domain yani sitenin ismidir. Çünkü öyle bir isim belirlenmeli ki kullanıcılara hitap etmeli ve sloganı kolay olmalı. Bir çok site ismi alakasız isimler ile açıldığından akılda kalması zor oluyor. Bu yüzdendir çoğu kullanıcılarını kaybederler. Sesli Chat Domainleri ile ilgili sizleri bilgilendireceğim.

Arkadaşlar o kadar çok sesli chat sitesi var ki artık isim bulmakta kullanıcılar zorlanıyorlar. Peki isim nasıl olmalıdır. İsim akılda kolay kalmalı, kullanıcılara hitap etmeli ve hepsinden önemlisi anlamlı olmalıdır. Bazı ste sahipleri belli zaman sonra sitelerini satmak zorunda kalırlar. ancak yüksek fiyat talep etmeleri kullanıcıların yeni domainlere yönelmelerine sebep olmaktadır. Bizim tavsiyemiz sıfır domain almanız daha iyidir. Ancak iyice araştırılmalı çünkü mazisi kötü olan domainler iler de arama motorlarında sizlere sıkıntı verebilir.

SesliZor sitemiz ismi gibi zor bi site değildir. Sadece busitede dostlukları, ortamı, arkadaşlıkları hiç bir sitenin sağlayamamasından dolayı zordur. Sitemiz sizlere ücretsiz online sohbet imkanı sunmaktadır. Üyeliklerimiz de ücretsizdir. Doyasıya sistemimizden sohbet edebilirsiniz. İyi sohbetler dilerim

admin administrator

Bir cevap yazın