Sesli Chat Şiir Gecesi

Sesli Chat Şiir Gecesi

Değerli kullanıcılar sitemizde düzenlenecek olan şiir gecesi ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Şiirgeceleri nedir? Hangi siteler düzenler bununla ilgili sizleri bilgilendireceğim. Sesli Chat Şiir Gecesi Ne zaman olacak bütün bu soruların cevabı makalemizde mevcuttur.

Arkadaşlar birbirinden güzel amatör ve profesyonel sesleri bir araya toplayarak sizlere şiir tadında bir ziyafet yaşatmayı planlıyoruz. Bununla ilgili yönetici arkadaşlarımız gerekli organizeleri yapmaktadırlar. Şiir gecemiz ile ilgili tarihi sizlere kısa süre sonra başka bir blog yazımız ile bildireceğiz. Şiir gecemiz eğlenmek amaçlı olup herhangi bir ödül vs verilmeyecektir. Sadece birbirinden yetenekli insanları tanımanızı amaçlıyoruz. Sitemizin şiir organizasyonuna katılım sağlayacak arkadaşlarımız görevliler ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Sesli Chat Şiir gecesi öncesi sitemizi tanımak sohbet ortamımızı görmek için hızlı girişten panelimize bağlanabilirsiniz . Sitemizde keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.

admin administrator

Bir cevap yazın